web

www, web, doména... identita, to je to čo charakterizuje osobu, firmu, spoločnosť. Našim cieľom je sa spolupodieľať, kreovať a vyvíjať sa spolu s klientom. Staviame na dlhodobom profite a nie krátkodobom zisku jednej strany. Weby tvoríme až po analýze, dohode s klientom, na úrovni zodpovedajúcom výsledku, načas a za dopredu dohodnutých podmienok. Ceníme si otvorenosť a transparentnosť počas celej doby spolupráce.

aplikácie

Akonáhle "vdýchnete" webu myšlienku na vyššie funkcie, na to aby pre Vás pracoval, stal sa eshopom, špecifickým vykonávateľom úloh, je to aplikácia. Moderné firmy si zakladajú na globalizácií, prepojení vnútro podnikových procesov a komunikácií cez internet. Okrem návratnosti v podobe finančných úspor im to prináša výhodu oproti konkurencií.

mobil, tablet

mobilné aplikácie, prepojenia na web aplikácie, zjednodušenie systému práce so zariadením, ktoré používate najčastejšie.

responzívnosť

ak vám niekto povedal že Vám vytvorí web za cenu x a mobilnú aplikáciu za cenu y, my vám ponúkame riešenie s jednou cenou "R". Responzívny design webovej stránky / aplikácie Vám umožní veľmi jednoducho si ju otvoriť v mobilnom zariadení a prispôsobím sa mu. Veríme že je to trendom pri používaní za rozumnú cenu ak nie je nutné ísť do mobilnej aplikácie.