konzultácie

odborné poradenstvo zakladáme na pochopení situácie a projektu. Nestaviame sa do role firmy čo vie všetko ale do role kedy Vaše predstavy spojíme s nami alebo s vhodnejším realizátorom. Ak Vás odporučíme ďalej, u nás nezaplatíte ani cent. Myslíme si že základom každého projektu je pochopiť sa, hovoriť otvorene a poskytnúť nadštandardnú starostlivosť o klienta.

správa systémov

ak Vám dodáme systém, web, projekt, vieme zabezpečiť aj jeho správu. A nielen v čase práce ale 24/7 dní v týždni. Už nie je nutné rozmýšľať "čo potom" :)

podpora

po ukončení projektu naša spolupráca zväčša nekončí. Snažíme sa podporovať klienta a jeho projekt pri ďalšom vývoji, pretože s koncom projektu sa cesty nerozchádzajú ale častokrát sa ich snažíme prepájať pri nadstavbách projektov, nadväznosťou na ďalšie naše produkty.

koordinácia

dodávka niektorej našej služby je založená na kvalitnom projekt managemente. My sme ho pojali priestorovo - zaujímame sa nielen o náš projukt, ale aj na prostredie v ktorom bude použité, snažíme sa skoordinovať naše služby s firmou, spoločnosťou klienta pre ktorého má slúžiť. Zároveň sme schopný koordinovať aj ďalšie IT firmy, dodávateľov, ktorý predchádzajú alebo nadväzujú na dodávku našich služieb a produktov.